PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: error
eu: errorea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: link
eu: esteka

en: Options
eu: Aukerak

en: here
eu: hemen

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: About
eu: (r)i buruz

en: notice
eu: oharra
