PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Type
lv: Veids

en: error
lv: kļūda

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: link
lv: saite

en: Options
lv: Iespējas

en: Media
lv: Multivide

en: here
lv: šeit

en: Loop
lv: Cilpa

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: About
lv: Par

en: notice
lv: brīdinājums
