PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: error
ne: त्रुटि

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा

en: notice
ne: सूचना
