PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: error
te: సమస్య

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి

en: notice
te: గమనిక
