PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: error
hr: greška

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: link
hr: poveznica

en: Options
hr: Opcije

en: Media
hr: Mediji

en: here
hr: ovdje

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: About
hr: Opis

en: notice
hr: napomena
