PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Media
ug: مېدىيا

en: here
ug: بۇ يەر

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: About
ug: ھەققىدە

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
