PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Error Message
id: Pesan Kesalahan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: link
id: tautan

en: Options
id: Opsi

en: here
id: di sini

en: Loop
id: Pengulangan

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: About
id: Tentang

en: notice
id: pemberitahuan

en: Entity label
id: Label entitas
