PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Type
ast: Triba

en: error
ast: fallu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Options
ast: Opciones

en: Close
ast: Zarrar
