PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Type
bg: Тип

en: error
bg: грешка

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: link
bg: връзка

en: Options
bg: Параметри

en: Media
bg: Медия

en: here
bg: Тук

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: notice
bg: известие
