PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Type
is: Gerð

en: error
is: villa

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: link
is: hlekkur

en: Options
is: Möguleikar

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Close
is: Loka

en: About
is: Um

en: notice
is: tilkynning
