PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc6) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Type
az: Növ

en: error
az: səhv

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Options
az: Seçimlər

en: Loop
az: Döngə

en: Close
az: Bağlı

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: About
az: Haqqında

en: Entity label
az: Entity etiketi
