PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc6) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Type
hi: प्रकार

en: error
hi: त्रुटि

en: Error Message
hi: त्रुटि संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: link
hi: लिंक

en: Options
hi: विकल्प

en: Media
hi: मीडिया

en: Close
hi: बंद करे

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: About
hi: के बारे में

en: notice
hi: नोटिस

en: Entity label
hi: entity उपनाम
