PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0-rc6) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Type
sl: Tip

en: error
sl: napaka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Options
sl: Možnosti

en: Close
sl: Zapri

en: About
sl: O modulu

en: notice
sl: obvestilo
