PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Type
eo: Tipo

en: error
eo: eraro

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: notice
eo: rimarko
