PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Type
oc: Tipe

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: link
oc: ligam

en: Options
oc: Opcions

en: Media
oc: Mèdia

en: here
oc: aicí

en: Loop
oc: Bocla

en: Close
oc: Tampar

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: About
oc: A prepaus

en: notice
oc: notícia
