PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା
