PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Type
af: Tipe

en: error
af: fout

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Options
af: Opsies

en: notice
af: notisie
