PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།
