PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Type
hy: Տեսակ

en: error
hy: սխալ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Media
hy: Մեդիա

en: notice
hy: տեղեկացում
