PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Type
lt: Tipas

en: error
lt: klaida

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: link
lt: nuoroda

en: Options
lt: Nustatymai

en: here
lt: čia

en: Loop
lt: Ciklas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: About
lt: Apie

en: notice
lt: pastebėjimas

en: Hide (do not display image)
lt: Paslėpta (nerodyti paveikslėlio)
