PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Next
ps: بل

en: Type
ps: بڼه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Close
ps: تړل

en: About
ps: په اړه
