PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Type
si: වර්ගය

en: error
si: දෝෂය

en: notice
si: දැන්වීම
