PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Type
bs: Tip

en: error
bs: greška

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Options
bs: Opcije

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
