PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: error
el: σφάλμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: link
el: σύνδεσμος

en: Options
el: Επιλογές

en: Media
el: Μέσα

en: here
el: εδώ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Custom caption
el: Προσαρμοσμένη λεζάντα

en: About
el: Περί

en: notice
el: ειδοποίηση
