PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Type
kk: Тип

en: error
kk: Қате

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: notice
kk: хабарлама
