PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: error
nn: feil

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: here
nn: her

en: Close
nn: Lukk

en: notice
nn: varsel
