PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Type
ja: タイプ

en: error
ja: エラー

en: Error Message
ja: エラーメッセージ

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: link
ja: リンク

en: Options
ja: オプション

en: Media
ja: メディア

en: here
ja: こちら

en: Loop
ja: ループ

en: Close
ja: 閉じる

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: About
ja: アバウト

en: Zoom
ja: ズーム

en: notice
ja: 注意

en: Entity label
ja: エンティティラベル
