PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Type
jv: Tipe

en: error
jv: salah

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: link
jv: pranālā

en: Options
jv: Opsi

en: here
jv: nag kéné

en: About
jv: Ngenani

en: notice
jv: Woro-woro
