PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.3) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: error
nl: fout

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Options
nl: Opties

en: here
nl: hier

en: Loop
nl: Lus

en: Close
nl: Sluiten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: About
nl: Over

en: notice
nl: mededeling

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Hide (do not display image)
nl: Verbergen (geen afbeelding weergeven)

en: Entity label
nl: Entiteitlabel

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt

en: Image loading settings
nl: Instellingen voor het laden van afbeeldingen

en: Loading attribute
nl: Loading-attribuut

en: Image loading
nl: Afbeeldingen laden

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
nl: Afbeeldingen lazy-laden met het native loading-attribuut (<em>loading="lazy"</em>). Dit verbeterd de prestaties door browsers toe te staan afbeeldingen 'lazy' te laden.

en: Image loading attribute
nl: Loading-attribuut van afbeeldingen

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
nl: Selecteer het loading-attribuut voor afbeeldingen. <a href=":link">Meer leren over het loading-attribuut voor afbeeldingen.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
nl: Wacht met het laden van een afbeelding totdat het deel van de pagina waarop het voorkomt zichtbaar is in de browser. Bij twijfel wordt lazy-loading aangeraden.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
nl: Dwing browsers een afbeelding zo snel mogelijk te downloaden. Dit is de browser-standaard vanuit het verleden. Gebruik deze optie alleen als een afbeelding altijd weergegeven zal worden.

en: Image loading: @attribute
nl: Image-loading: @attribute
