PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Type
ro: Tip

en: error
ro: eroare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Options
ro: Opțiuni

en: here
ro: aici

en: Loop
ro: Buclă

en: Close
ro: Închideți

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: About
ro: Despre

en: notice
ro: notă

en: Entity label
ro: Eticheta entității
