PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Type
am: ዓይነት

en: error
am: ስህተት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Close
am: ዝጋ

en: notice
am: ማስታወቂያ
