PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: notice
kn: ಸೂಚನೆ
