PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Type
sr: Tип

en: error
sr: грешка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: link
sr: линк

en: notice
sr: обавештење
