PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.4) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Type
vi: Kiểu

en: error
vi: lỗi

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: link
vi: liên kết

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Media
vi: Phương tiện

en: here
vi: ở đây

en: Loop
vi: Lặp

en: Close
vi: Đóng

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Custom caption
vi: Chú thích tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: notice
vi: chú ý

en: Preload
vi: Nạp trước
