PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Type
bn: টাইপ

en: error
bn: ত্রুটি

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
