PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Type
km: ប្រភេទ

en: error
km: កំហុស

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Media
km: មេឌៀ

en: Close
km: បិទ

en: About
km: អំពី

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់
