PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Type
ku: جۆر

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە

en: notice
ku: زانیاری
