PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.5) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: link
my: လင့်ခ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ
