PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.5) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Type
tr: Tip

en: error
tr: hata

en: Error Message
tr: Hata İletisi

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: link
tr: bağlantı

en: Options
tr: Seçenekler

en: Media
tr: Medya

en: here
tr: buraya

en: Loop
tr: Döngü

en: Close
tr: Kapat

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: About
tr: Hakkında

en: notice
tr: bildirim

en: Hide (do not display image)
tr: Gizle (resmi görüntüleme)

en: Entity label
tr: Varlık etiketi
