PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.6) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Type
ar: النوع

en: error
ar: خطأ

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: link
ar: رابط

en: Options
ar: الخيارات

en: Media
ar: ميديا

en: here
ar: هنا

en: Loop
ar: حلقة

en: Close
ar: إغلاق

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: About
ar: حول

en: notice
ar: إخطار

en: Entity label
ar: عنوان الوحدة
