PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.6) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Type
cy: Math

en: error
cy: gwall

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: link
cy: dolen

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Close
cy: Yn agos

en: notice
cy: hysbysiad
