PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.6) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Type
fi: Tyyppi

en: error
fi: virhe

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: link
fi: linkki

en: Options
fi: Valinnat

en: here
fi: täällä

en: Loop
fi: Kierros

en: Close
fi: Sulje

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Custom caption
fi: Kustomoitu alue

en: About
fi: Tietoja

en: notice
fi: huomautus

en: Hide (do not display image)
fi: Piilota (älä näytä kuvaa)

en: Custom (with tokens)
fi: Kustomoitu (korvauskuvioiden kanssa)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
fi: Korvauskuviotuen mahdollistamiseksi sinun on asennettava <a href="@token_url">token moduuli</a>.

en: Entity label
fi: Entiteetin etiketti
