PhotoSwipe - Responsive JavaScript Modal Image Gallery (5.0.6) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Type
gl: Tipo

en: error
gl: erro

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: link
gl: ligazón

en: Options
gl: Opcións

en: Media
gl: Medios

en: here
gl: aquí

en: Loop
gl: Bucle

en: Close
gl: Pechar

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: About
gl: Información

en: notice
gl: aviso
