PhotoSwipe (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Focus
gl: Foco

en: Settings
gl: Axustes

en: History
gl: Historial

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: About
gl: Información

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
