PHP (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Using custom PHP code
th: ใช้โค้ด PHP ที่กำหนดเอง

en: Notes:
th: หมายเหตุ:

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า
