PHP (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Filters
et: Filtrid

en: PHP code
et: PHP kood

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
et: Sa võid postitada PHP koodi. Peaksid lisama &lt;?php ?&gt; märgendid.

en: Using custom PHP code
et: Kohaldadud koodi kasutamine

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
et: Oma PHP koodi saab mõnd tüüpi sisu juurde lisada, sealhulgas postitustesse ja plokkidesse. Kuigi PHP-koodi lisamine on võimas ja paindlik tööriist, kui seda kasutab usaldusväärne PHP kogemusega programmeerija, siis vale kasutamise korral võib olla tegemist olulise ning ohtliku turvariskiga. Isegi väike viga PHP-koodis võib kogemata ohustada sinu saiti.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
et: Juhul kui sa ei ole tuttav PHP, SQL, ja Drupaliga väldi kohaldatud PHP koodi kasutamist postitustes. PHP koodiga eksperimenteerimine võib vigastada sinu andmebaasi või mõjutada saidi turvalisust.

en: Notes:
et: Märkmed:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
et: Kontrolli  <strong>enne</strong> salvestamist iga rea süntaksit ja loogikat.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
et: Käsuread peavad lõppema semikoolonitega.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
et: PHP-koodis kasutatud globaalmuutujad omavad väärtust ka pärast sinu skripti täitmist.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
et: Sisu väljastamiseks kasuta <code>print</code> või <code>return</code> lauseid.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
et: Arenda ja testi oma PHP-koodi eraldi testskriptina ning näidisandmebaasil, enne selle lisamist valmislehele.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
et: Ole ettevaatlik, kuna kaasatud PHP-koodi lisamise võimaluse tagab PHP filtri moodul. Kui see moodul keelatakse või kustutatakse, siis kaasatud PHP-koodiga plokid ja postitused koodi täitmise asemel näitavad PHP-koodi.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
et: Algne näide:  <em> "Tervituse" ploki loomine, mis tervitab külastajaid lihtsa sõnumiga.</em>

en: PHP evaluator
et: PHP käivitamine

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
et: Käivitab lõigu PHP koodi. Selle filtri kasutusõigus peaks olema ainult administraatoritel!

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Enabling execution of PHP in text fields
et: PHP käivitamise lubamine tekstiväljades

en: Use PHP for settings
et: Kasuta seadete jaoks PHP-d
