PHP (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Filters
lt: Filtrai

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
lt: Galite įrašyti PHP kodą. Tarp &lt;?php ?&gt; žymenų.

en: Using custom PHP code
lt: Naudotis savitu PHP kodu

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
lt: Pasirinktiniai PHP kodas gali būti integruotas į kai kuriuos svetainės turinio tipus, įskaitant pranešimus ir blokus. Nors įterpti PHP kodą į įrašus arba blokus yra galinga ir lanksti funkcija, kai tai anudojasi patikimas vartotojas su PHP patirtį, ji yra didelė ir pavojinga saugumo riziką, kai naudojama netinkamai. Net ir maža klaida, kai įršytas PHP kodas gali netyčia sutrikdyti svetainės darbą.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
lt: Jei jūs nesusipažinę su PHP, SQL ar Drupal venkite naudoti PHP kodą įrašuose. Eksperimentai su PHP kodu gali sugadinti duomenų bazę, atvaizduoti svetainę neteisingai ar pažeisti saugumą.

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
lt: Nepamirškite du kart patikrinti kiekvieną eilutę dėl sintaksės ar logikos klaidų <strong>prieš</strong> išsaugant.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
lt: Sakinys turi būti tinkamai užbaigtas su kabliataškiu.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
lt: Globalūs kintamieji panaudoti PHP kode turi savo reikšmes.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
lt: Pasinaudokite <code>print</code> ar <code>return</code> sakiniuose, kad išvesti turinį.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
lt: Kurkite ir testuokite savo PHP kodą pasinaudoja atskiru scenarijum ir pavyzdine duomenų baze prieš naudojant veikiančioje svetainėje.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
lt: Žinokite, kad galimybę dėti PHP kodą į turinį suteikia PHP filtro modulis. Jei šis modulio yra išjungtas arba panaikintas, tada blokai ir įrašai su įterptu PHP gali rodyti, o ne vykdyti PHP kodą.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
lt: Pagrindinis pavyzdys: <em>Sukurti "Sveiki" bloką kuris pasisveikins su lankytojais</em>

en: PHP evaluator
lt: PHP vertintojas

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
lt: Vykdo PHP kodą. Šio filtro naudojimas turėtų būt patikėtas tik administratoriams.

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Enabling execution of PHP in text fields
lt: Tekstiniuose laukuose leisti PHP vykdymą

en: Use PHP for settings
lt: Naudoti PHP nustatymams
