PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Error
az: Səhv

en: Module
az: Modul

en: About
az: Haqqında

en: Errors
az: Səhvlər

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar
