PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Administration
cs: Administrace

en: Error
cs: Chyba

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Module
cs: Modul

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Errors
cs: Chyby

en: Warnings
cs: Varování
