PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Error
cy: Gwall
